Partnerzy technologiczni

Partnerzy technologiczni

Realizując dla naszych Klientów projekty z wielu różnych dziedzin blisko współpracujemy z liderami rynku w swoich branżach. Inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które wspierają naszą bieżącą pracę.

Nasi Partnerzy:

Soneta Sp. z o.o. to jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce, którzy tworzą oprogramowanie dla biznesu już od 20 lat.
Oprogramowanie enova jest nowoczesnym, zintegrowanym systemem zarządzania firmą dla średnich przedsiębiorstw.
www.enova.pl

Case study: Enova w nowoczesnej firmie outsourcingowej
INTENSE GROUP to zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się systemami wspomagającymi zarządzanie firmą, systemami klasy Business Intelligence, zagadnieniami controllingu i rachunkowości zarządczej oraz rozwojem i wykorzystaniem technologii informatycznych w biznesie.
Systemy Business Intelligence i Workflow z których korzystamy należą do najnowoczesnejszych na rynku rozwiązań w swojej klasie.
www.intense.pl

XDEFT tworzy zespół ludzi z doświadczeniem w dziedzinie projektowania, tworzenia i wdrażania systemów informatycznych. Naszą specjalnością są programy wykorzystujące bazy danych w środowisku intranetowo-internetowym.Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania ERP od 2001 roku. Nasz wybór na system ERP enova padł po długich poszukiwaniach i próbach współpracy z wieloma innymi rozwiązaniami. System ERP enova oraz jego najnowsza odsłona do pracy w chmurze: enova365, jest obecnie używany przez ponad 7000 firm.
www.xdeft.pl

Grupa 3S z siedzibą w Katowicach obecna jest w branży telekomunikacyjnej od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości blisko 3500 km oraz Klastrem Centrów Danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S świadczy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i data center dla klientów biznesowych.3S Data Center S.A. świadczy usługi teleinformatyczne oparte o własne centra danych w Katowicach.
www.3s.pl