Księgowość

Księgowość

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych dla małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych z całego kraju, aktywnie uczestnicząc w ich rozwoju.

Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów księgowych, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu rzetelnie ujmują w księgach rachunkowych operacje gospodarcze naszych klientów, a ponadto dostarczają pomocnych rozwiązań, wspomagających klienta w jego codziennej pracy: rozliczają faktoring, generują przelewy do banków, a także reprezentują naszych partnerów przed Urzędem Skarbowym.

Specjalizujemy się także w rozliczaniu funduszy specjalnych (de minimis, PFRON).

Pracownicy naszej firmy prowadzą księgowość zgodnie z literą prawa, podążając za zmianami w przepisach, posiadają doświadczenie pozyskane przy rozliczaniu firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Dzięki temu Twoja firma posiada rzetelny obraz prowadzonej działalności gospodarczej i pełną informację finansową, którą może przedstawić swoim właścicielom, kontrahentom, bankom. Ponadto korzystając z naszych usług, Twoja firma może być spokojna o korzystne wyniki kontroli Urzędu Skarbowego. Poprawność ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych jest bazą do dalszej analizy przedsięwzięć biznesowych firmy.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych przez firmę zewnętrzną wcale nie oznacza ograniczonego dostępu do informacji - wręcz przeciwnie.

Nasi Klienci mają całodobowy podgląd on-line w zestawienia finansowe swojej firmy z każdego miejsca na świecie, gdzie tylko jest dostęp do Internetu. Umożliwia to podejmowanie strategicznych decyzji w dowolnym momencie w oparciu o rzetelne i aktualne informacje.

Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom, których skutki mogą sporo kosztować, dzięki temu nasi Klienci mogą skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności.

Świadczymy także usługę doradztwa dotyczącego księgowań. Naszą uwagę skupiamy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, co pozwala na uzyskanie wiarygodnej i rzetelnej informacji dla zarządu i właścicieli, jak również instytucji finansowych.

Najwyższą jakość usług gwarantuje dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego.

Nasze usługi oparte są o zdobyte doświadczenie i wypracowane standardy jakościowe oraz dostosowane do specyfiki różnych branż, takich jak:

 • Handlowa
 • Usługowa
 • Produkcyjna
 • Budowlana
 • IT
 • Ochrona i czystość
 • ZPCHR i firmy rynku otwartego zatrudniające osoby niepełnosprawne
 • Fundacje i Stowarzyszenia
 • Szkolnictwo Wyższe
 • Spółki Giełdowe
 • Grupy Kapitałowe

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami nt zakresu świadczonych usług outsourcingu finansów i księgowości - zapraszamy do kontaktu z naszymi Ekspertami.