Z CYKLU „NASI KLIENCI” – BABY THINGS

Pierwszym naszym klientem, którego chcielibyśmy zaprezentować w roku 2016 jest polski producent akcesoriów dla dzieci i niemowląt działający pod marką „Baby Things – Mama Kocha”.

Kluczowym założeniem w filozofii firmy jest połączenie bezpieczeństwa i uroku. Dlatego każdy produkt posiadający metkę marki Baby Things uszyty jest z bezpiecznych materiałów z wiadomego źródła pochodzenia. Marka stawia zdecydowanie na estetykę produktu.

Baby Things nie chce być marką snobistyczną ani skrajnie powszechną. Stara się uplasować swoje produkty w średnim przedziale cenowym łącząc, jakość materiałów, estetykę wykonania i przystępność ceny.

Baby Things z powodzeniem odradza polską tradycje włókienniczą w wersji organic. Firma używa w swojej produkcji jedynie materiałów objętych certyfikatem Global Organic Textile Standard (GOTS). Produkty sprzedawane są na rynki Europy Zachodniej i USA z metką „Made in Poland”.

Nasz nowy Klient uważa, że jakość jest językiem esperanto i docenia się ją na całym świecie. Z tego względu produkcja nie jest podzlecana egzotycznym fabrykom na drugim końcu świata, w jakich trudno zadbać o gwarancję jakości. Łączy się to z większymi kosztami, jednak właściciele firmy liczą na to, że w ostatecznym rozrachunku klienci docenią wysoki standard. W ten sposób firma buduje wiarygodność marki krok po kroku.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie http://babythings.pl/

baby_things_2
baby_things_1