Kariera

Rozwój naszej organizacji możliwy jest dzięki doświadczeniom, entuzjazmowi, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników.

W trakcie rekrutacji nacisk kładziemy zarówno na wiedzę merytoryczną jak i potencjał kandydata.

Nasz Zespół kształtują zarówno doświadczeni eksperci różnych dziedzin (finanse, księgowość, kadry i płace, podatki, controlling) jak i osoby chcące w ramach budowania swojej kariery zdobywać doświadczenia i ugruntowywać wiedzę akademicką podczas pracy w naszej Firmie.

Planujemy i kształtujemy rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację celów zawodowych i osobistych poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz ciekawych projektach. Nasi Eksperci mają szansę dzielić się także swoją wiedzą poprzez róznorakie formy publikacji prasowych i wystąpień na konferencjach branżowych.

W Equity Investments S.A. mogą Państwo zyskać szansę rozwoju w następujących obszarach:

  • Finanse i księgowość
  • Kadry i Płace
  • Controlling i analizy
  • Doradztwo biznesowe
  • Transakcje kapitałowe

Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych oraz przesyłania aplikacji na adres kariera@eisa.net.pl

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie na zgłoszeniu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjengo (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 883)”.

 

Aktualne ogłoszenia